Pogoda

Zachmurzenie zmienne

Temperatura
min: 7 st. C
max: 20 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr półn.-zach. o sile 3 m/s
dziś jutro pojutrze

7°C/20°C

11°C/21°C

9°C/14°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

W starym kinie

Poniedziałek, 22 maja 2017


W szczecineckim Muzeum podczas sobotniej Nocy Muzeów było jak w starym kinie.

Wystawa w kinie

Poniedziałek, 22 maja 2017

Od soboty w holu szczecineckiego kina Wolność można oglądać prace Dariusza Zamożniewicza. Pochodzący ze Szczecinka twórca talent malarski odziedziczył po swojej matce i stara się na płótno przenieść to, co czuje.

Biblioteka ogłasza

Poniedziałek, 22 maja 2017


Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinku zaprasza na kolejną edycję imprezy Odjazdowy Bibliotekarz. Tym razem bibliotekarze i czytelnicy spotkają się na rajdzie rowerowym wokół jeziora Trzesiecko 24 maja. Zbiórka na dziedzińcu przed Centrum Konferencyjnym Zamek, start o godzinie 10:00. W programie imprezy wiele atrakcji i niespodzianek oraz wspólny piknik na Mysiej Wyspie. Czytelnicy zainteresowani wspólną zabawą z bibliotekarzami proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie udziału w imprezie telefonicznie (94 732 65 28) lub osobiście, MBP im. B. Horodyskiego, ul. Wyszyńskiego 34.

*****

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinku zaprasza na międzykontynentalne, wirtualne spotkanie autorskie z Gają Kołodziej. Autorka Dżokeja, Księżniczkii i wielu innych powieści dla młodzieży i dorosłych podróżuje właśnie po Korei Południowej. Poza pisarstwem, jej wielką pasją są podróże i właśnie o pisarstwie i podróżowaniu będzie opowiadała online z Korei. Spotkanie odbędzie się 25 maja, o godzinie 11.00 w MBP przy ul. Wyszyńskiego 34 w Szczecinku. Wstęp wolny.

Basket za ratuszem

Poniedziałek, 22 maja 2017


XIII. Ogólnopolski Festiwal Koszykówki Ulicznej przeszedł do historii.

Święto strażaków

Piątek, 19 maja 2017

4 maja strażacy obchodzili swoje święto, ale strażacy ze Szczecinka świętowali dopiero dziś. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół nr 6. Rozpoczęto ją mszą św. w intencji strażaków.

[1] 2 3 4 5