Pogoda

Zachmurzenie zmienne

Temperatura
min: 7 st. C
max: 20 st. C
Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr półn.-zach. o sile 3 m/s
dziś jutro pojutrze

7°C/20°C

11°C/21°C

9°C/14°C

Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

W starym kinie

Poniedziałek, 22 maja 2017


W szczecineckim Muzeum podczas sobotniej Nocy Muzeów było jak w starym kinie.

MKP z medalami

Poniedziałek, 22 maja 2017


Zawodnicy Miejskiego Klubu Pływackiego w miniony weekend odnotowali wiele sukcesów.

Będzie tablica

Poniedziałek, 22 maja 2017

Na nadzwyczajnej sesji dziś zebrała się Rada Miasta Szczecinka. Radni wyrazili zgodę na umieszczenie na Placu Wolności tablicy upamiętniającej 25 lat współpracy z holenderskim miastem Bergen op Zoom. Uchwalę przyjęto jednogłośnie.

Wystawa w kinie

Poniedziałek, 22 maja 2017

Od soboty w holu szczecineckiego kina Wolność można oglądać prace Dariusza Zamożniewicza. Pochodzący ze Szczecinka twórca talent malarski odziedziczył po swojej matce i stara się na płótno przenieść to, co czuje.

Biblioteka ogłasza

Poniedziałek, 22 maja 2017


Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinku zaprasza na kolejną edycję imprezy Odjazdowy Bibliotekarz. Tym razem bibliotekarze i czytelnicy spotkają się na rajdzie rowerowym wokół jeziora Trzesiecko 24 maja. Zbiórka na dziedzińcu przed Centrum Konferencyjnym Zamek, start o godzinie 10:00. W programie imprezy wiele atrakcji i niespodzianek oraz wspólny piknik na Mysiej Wyspie. Czytelnicy zainteresowani wspólną zabawą z bibliotekarzami proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie udziału w imprezie telefonicznie (94 732 65 28) lub osobiście, MBP im. B. Horodyskiego, ul. Wyszyńskiego 34.

*****

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinku zaprasza na międzykontynentalne, wirtualne spotkanie autorskie z Gają Kołodziej. Autorka Dżokeja, Księżniczkii i wielu innych powieści dla młodzieży i dorosłych podróżuje właśnie po Korei Południowej. Poza pisarstwem, jej wielką pasją są podróże i właśnie o pisarstwie i podróżowaniu będzie opowiadała online z Korei. Spotkanie odbędzie się 25 maja, o godzinie 11.00 w MBP przy ul. Wyszyńskiego 34 w Szczecinku. Wstęp wolny.

[1] 2 3 4 5