Kategorie

Archiwum aktualności

Przeglądaj archiwum

Aktualności

PUP proponuje

Poniedziałek, 8 stycznia 2018

SZCZECINEK 08.01.2018 r. - Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku posiada oferty pracy w zawodach:

- Asystent ds.

Turowo mistrz

Niedziela, 7 stycznia 2018

4 stycznia w sali Zespołu Szkół Społecznych w Szczecinku rozegrano finał Mistrzostw Powiatu Szczecinka w koszykówce dziewcząt - nazwanego od tego roku Igrzyskami Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów.

Uwaga, wilki

Piątek, 5 stycznia 2018


Na terenie RDLP Szczecinek rozmnożyły się wilki. Jest ich kilkaset.

Sukces SP 5

Wtorek, 2 stycznia 2018

&feature=youtu.be">
W III Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Wojna polsko - bolszewicka 1919 - 1920 - w obronie granic i niepodległości, nad którym honorowy patronat objął Andrzej Duda - Prezydent RP, uczniowie szczecineckiej Szkoły Podstawowej Nr 5 zajęli I miejsce w Polsce w kategorii film. Konkurs miał zasięg międzynarodowy bowiem oprócz uczniów z Polski wzięła w nim udział także młodzież ze szkół polonijnych z: Litwy, Białorusi, Ukrainy, Grecji, Austrii, Szkocji, Anglii, USA, Kanady. Celem konkursu jest m.in. pogłębianie wiedzy historycznej, doskonalenie umiejętności samodzielnego poszukiwania, gromadzenia i selekcjonowania informacji z różnych źródeł, kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży poprzez propagowanie i pogłębianie wiedzy o wojnie polsko-bolszewickiej 1919-1920. Zadaniem było zaprezentowanie dowolnie wybranego bohatera w formie filmiku -do 3 minut. Uczeń miał wcielić się w postać bohatera z wojny polsko - bolszewickiej. W przygotowaniu filmiku brali udział: Agnieszka Osinka, Sebastian Wojewódzki (scenariusz i montaż), Kaja Leśniewska, Jakub Dąbrowski, Artur Pawelski, Jakub Gałan, Jakub Liniewicz, Sara Cieślak, Nikola Siemińska, Mateusz Radzymiński, Dominik Jania, Nikola Skarbowska - opiekun: Jarosław Dywizjusz.

Zapisy na ferie

Poniedziałek, 1 stycznia 2018

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają dzieci ze Szczecinka i z terenu powiatu szczecineckiego na zajęcia feryjne, które rozpoczną się 15 stycznia.

[1] 2 3 4 5